O MNIE

Witaj na mojej stronie! Nazywam się Gracjana Dybul.

W czerwcu 2016 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia pierwszego stopnia na kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej z tytułem Inżynier Architekt. W projektach zawsze staram się przede wszystkim pamiętać o przyszłych użytkownikach, ponieważ to dla nich projektujemy.  Życie powinno być ułatwione poprzez odpowiednie decyzje projektowe, które my architekci podejmujemy. Jestem dobrze zorganizowaną osobą i efektywnie wykonuję projekty zgodnie z ustalonymi wymogami technicznymi. Zdobyte doświadczenie pomogło mi udoskonalić warsztat architektoniczny, dzięki któremu wykonuję jeszcze lepszą pracę.

W pracy nad projektami, rysunkami, zdjęciami staram się uzyskać jak najlepsze efekty. Z każdym projektem moje umiejętności stają się coraz lepsze.

MOJA STRONA

Stworzyłam to miejsce, aby podzielić się moją pasją i tematami, które mnie interesują. Początkowo myślałam, że ograniczę się do jednego, ale chcę z wami się podzielić wieloma rzeczami. Mam głowę pełna pomysłów. Staram się rozwijać i nie poprzestawać tylko na jednym. Możecie u mnie znaleźć zagadnienia dotyczące: rysunku, DIY, a także moje portfolio architektoniczne.

SOFTWARE

AutoCAD, SketchUp + V-Ray, Photoshop, Adobe Illustrator, ArchiCAD, 3DStudio MAX, PhotoScape, Pakiet MicroSoft Office

KONTAKT

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to napisz do mnie KONTAKT.

Social Media: Facebook, Instagram, Pinterest

 

 

Reklamy